Červen 2014

New Blog

30. června 2014 v 20:52 | -PokemonMarry-
Já se rozhodla že udělám nový blog!
ALE POZOR! TENHLE BLOG NEKONČÍ! :)


Kino

30. června 2014 v 17:30 | -PokemonMarry-
Zde je Kino!
Zde si můžete koukat na různé příběhy se svým pokémonem!
Příběhy:
---Vymyslete si---
Každý příběh stojí 100kč
Tak hodně zábavy!

102 ČLÁNEK!

29. června 2014 v 21:36 | -PokemonMarry-
Yaaay!!! Máme 102 článek!
Za tohle všichni dostáváte velkou pochvalu odemně! :)
Díky vám jsem to zvládla! Bez vás bych to nezvládla! :3

5.Člen-Daky

29. června 2014 v 21:25 | -PokemonMarry-
Daky
Věk:14
Peníze:1000kč
Oblíbený pokémoni:Female Pikachua další elektrické typy
Pokémoni:
Snivy

Daky-Snivy

29. června 2014 v 21:25 | -PokemonMarry-
Snivy
Snivy
Přezdívka:Leaf
Pohlaví:Sameček
Láska:10%
Level:11
Útoky:
Nárazový útok
Lstivý pohled
Úponkový bič
Rychlý útok
Povaha:
Snivy je snob.Ale rád pomáhá a má rád svého trenéra.A ještě miluje tréninky!

Vývin:
Snivylvl.17--->Servinelvl.36--->Serperior

Pokémon Indigová liga-Díly.

29. června 2014 v 19:20 | -PokemonMarry-

Každý den 1 díl! :)

Life of a Pokémons-3 Díl

29. června 2014 v 10:03 | -PokemonMarry-
Takže,skončily jsme u toho že všichni přišli na to,že HouFlame nechtěl zranit Marry,ale že to byla zlá strana!

''Vstávejte!'' Řekla Marry.Už nebyla totiž v nemocnici,už byla zase doma.''Dobré ráno Marry'' Řekli všichni.''ÁÁÁÁ!'' Zakřičela Marry když něco cítila že jí někdo zatahal za ocas.A byla to Umbreon Bubli se zlé strany.''Bubli? Co tu děláš? A prosím netahej mě za ocas!'' Řekla Marry a Bubli jí pustila ocas.''No víš já...Já tu jsem proto abych vám řekla že zlá strana někoho potřebuje'' Řekla Bubli. ''A co potřebuje?'' Řekla Marry. ''Potřebuje zdroj ohně...A ty jsi jediná kdo to může zařídit'' Řekla docela vážně Bubli. ''Já? No...Tak dobře! Tentokrát vám vyhovím!'' Řekla Marry. ''Děkuji Marry! Jsi moc laskavá!'' Řekla Bubli a v tu ránu přišel Meganium Meg.''Co tu děláš Bubli?'' Řekl docela vážně Meg.''Já potřebuju Marry aby nám udělala zásobu ohně...'' Řekla Bubli.''A můžu jít s vámi?'' Řekl Meg.''Jo můžeš!'' Řekla Bubli.''Tak jdeme!'' Řekla Marry. Tak tedy šli na stranu zla a tam byly takové klece a ještě nádrž na oheň a bylo ho tam moc málo.''Takže Marry,foukni do toho ten tvůj oheň ať už to máme za sebou!'' Řekla netrpělivě Bubli.Tak Marry foukla do toho přistroje svůj oheň a z toho vyšel takový kouř.''Ha! Můžu je dát konečně do klece!'' Řekla Bubli a dala oba do klece. Marry a Meg kašlali kvůli tomu kouři.''Bubli!!! Proč si nás zavřela do klece???'' Řekli oba.''Hahaha! Díky Marry máme oheň na to abychom zníčily vaší pidi vesničku!!!'' Začala se zlomyslně smát Bubli.''Jak sem mohla naleťet?!'' Řekla naštvaně Marry.

Mezitím ve vesničce:
''Kde je Marry?'' Volala Madie. ''Maaaarrrrryyyy?'' Volali všichni.
''Kde jenom může být?'' Řekla Nikia.
Tak všichni volali kde je Marry...

Jak to dopadne? To se dozvíte v dalším díle

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

PS:Omlouvám se za krátký příběh.

Pjošííím

28. června 2014 v 21:53 | Nikia
Prominte že tak pozdě otravuju xD No ale nezaregistrovaly byste se na můj nový blog?
http://best-pokemon-game-forever.blog.cz/
Ten kdo se tam registruje a má účet i tady nebo je admin této hry dostane dárek na tom blogu a tady odemě ještě dostnou +100pk tak pjošíííím děkuji :)

Hýbající obrááázky! Eevee! a vývoje!

28. června 2014 v 18:08 | -PokemonMarry-


Life of Pokémons-2 Díl

28. června 2014 v 15:45 | -PokemonMarry- |  Life of a Pokémons
Tak se pustíme do pokračování příběhu! Skončili jsme u toho že HouFlame zranil Marry...Tak se pustíme do toho! ''Odvezte Marry do nemocnice a to rychle!'' Řekla jedna Blissey,co byla poblíž Marry.''HouFlame to sis skazil kámo...'' Řekl naštvaný Meg a koukl se do slunce a přitom se mu dělal v puse Sluneční paprsek a tím odpálil HouFlama.A teď tedy se přesuneme k Marry.''Přidejte! Musíme Marry pomoct!'' Řekla jedna Blissey co vezla Marry na vozíku.''Položte jí na lehátko a změřte jí srdeční tep'' Řekla Blissey.Tak Marry odvezli na jednotku intenzivní péče a změřili jí srdeční tep.''Jaký má srdeční tep?'' Zeptala se jedna z Blissey.''Srdeční tep má normální'' Řekla hlavní Blissey.''Budeme jí muset nechat odpočinout a až se vzbudí tak uvidíme co dál...'' Dodala ještě hlavní Blissey. A v tu ránu přišli do nemocnice Nikia a Skugga.''Budeme muset počkat až se Marry probudí.'' Řekla Skugga.''No jo no'' Řekla Nikia. A pak Marry trošičku pootevřela oči a probudila se.''Marry!'' Řekli Skugga a Nikia.''C-co tu děláte? Řekla Marry ''Přišli jsme se na tebe podívat'' Řekla Nikia.''A kam podívat? Vždyť jsme na tom samém místě ne?'' Řekla Marry. ''Ne nejsme...Ty jsi v nemocnici, protože tě HouFlame zranil...'' Řekla Skugga ''Co? Já jsem v nemocnici,protože mě HouFlame zranil?'' Řekla nechápavě a zmateně Marry ''Ano,přesně jak to slyšíš.'' Řekla Skugga. A pak za nimi přišel i sám HouFlame. ''Co tu děláš? Stačí že jsi mě zranil!'' Řekla naštvaně Marry. ''No...Víš já...'' Řekl HouFlame. ''Co já? Co já?!'' Řekla naštvaně Marry. ''No já jsem nechtěl...Já jsem něco za mnou cítil a bylo to napojené na moje tělo a vím že mi to zesiluje útoky ale tohle bylo na plný energii,takže proto byl ten můj plamenomet silný'' Řekl se slzami v očích HouFlame. ''Zlá strana!'' Řekli všichni 4 dohromady. ''Promiň že jsem tě obviňovala! To není tvá chyba HouFlame!'' Řekla Marry. A v tu ránu přišli Blissey a jedna z nich spustila: ''Ty! Ty jsi ten co zranil Marry! Ty tu nemáš co dělat!'' Řekla přísně Blissey. ''Přestaň prosím Blissey! On za to nemůže! Za to může zlá strana!'' Zastavila Marry Blissey. ''Opravdu HouFlame?'' Řekla starostlivě Blissey. ''Ano opravdu,já jí nechtěl ublížit!'' Řekl s pláčem HouFlame. ''Neplač tvoje vina to není'' Řekla Marry. A pak přišel Meg.''Co tu děláš?!!!'' Když si zranil Marry,nemáš tu vůbec nic dělat.'' Řekl Meg a už už chtěl zaútočit na HouFlama.''Megu! Není to HouFlamova chyba!'' Zastavila ho včas Marry. ''Vážně? Opravdu za to nemůže HouFlame? Ale kdo za to může?'' Řekl Meg. ''Může za to zlá strana!'' Řekla Nikia. ''Aha! Jak já tu zlou stranu nesnáším!'' Řekl rozzuřeně Meg.''Promiň HouFlame že jsem na tebe použil Sluneční paprsek!'' Řekl Meg a obejmul HouFlama.''Však se nic neděje!'' Řekl HouFlame.''Musíme tu zlou stranu už konečně porazit!'' Řekla Marry.

A co se bude dít dál?

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!