Trénink

19. června 2014 v 6:51 | -PokemonMarry- |  Trénink
Zde je tréninkové pole:
Tu můžeš trénovat svého pokémona,procvičovat s ním útoky a nasbírat nějaké levely
Učení nového útoku:
Má tvůj pokémon jen 2-3 útoky? Tak se zkuste naučit nový!
Procvičování:
Chceš aby pokémon měl trochu víc levelů? Trénuj s ním útoky apod...Čím víc řádků tím víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikia Nikia | 24. června 2014 v 17:16 | Reagovat

Charmandere ukaž se! *Objeví se Charmander* ak slíbyla jsem ti že se vyvineš do Charizarda takže musíme trénovat.Začneme tím že na začátek tě naučíme útok zvaný Plamenomet.*Charmander nechápe co je to za útok* Tady je obrázek: http://25.media.tumblr.com/8c2f2fdcfaf97ea92961b0bc9e42229f/tumblr_mo1z9yhnb41r8suc9o1_500.gif Na tomhle obrázku vidíš jak jeden Charmander používá plamenomet.*Charmander rozumí* To jsem ráda.*usměji se* Tak skusme to na ten kámne! *ukážu na kámen kousek dál.Charmander nic nevypustil* Nevadí skus to znovu.*řeknu a Charmander to skusí ale nic* Nevadí to skusme to ještě jednou.*usměji se a Charmander už něco v pusince má ale jen lechký plamínek* Skvělé jen tak dál tak znovu.*povzbudím ho a zase de malí kousek plamínku videt ale jinak ne* Skoušj to dál! *Charamnder má o něco větší palmínek který de vidět* Dotoho! *Charmander něco vypustí ale hned to zmizí* Ještě! *Plamen vydrží déle* Skoušej to pořád dokola! *řeknu mu a asi po 3 minutách Charmander vypustí ne uplně přesný plamen* Ještě! *tedka je to lepší* Ty to dokážeš! *Charmander vypustí krásný plamen ale jde vidět že se musí procvičit* Skvělé vyskoušíme to v zápasu.*řeknu a vyhledám trenérku.ps: trenérku budu nazívat Líza* Líza: Výzvu příjmám.Čiko ven! *Objeví se Chikorita* Tak deme na to Charmandere! *Charmander se postaví do bojové pozice* Zahaj to Vrčením! *Chikoritě se snížila obrana*Líza: Čiko Listovou břitvu! Vyhni se Charmandere! *Charamnder se jen tak tak vyhl* Plamenomet! *plamenomet chikoru silně zasáhl* Líza: Čiko prosím vstan a použij Šlehaví útok! Charmandere  ukonči to Škábavím útokem! *Chikorita není schopna pokračovat.Líza ji vrátí,poděkuje za zápas a odejde* Tak mi taky půjdem vrat se.*vrátím Charamndera a odcházím*

2 Marry Marry | 24. června 2014 v 17:21 | Reagovat

[1]: Charmander umí Plamenomet na 3% A +1,5 levelu a +3% lásky

3 Nikia Nikia | 24. června 2014 v 18:36 | Reagovat

Flame,Ember ven! *objeví se natěšení pokémoni* Ember ty budeš procvičovat Uhlíky a ty Flame Plamenomet jo? *kívnou* Tak namiřte na ten strom ty útoky! *ze stromu de dým a všichni vykulímje oči.Nenápadně se přemístíme okouske dál* Tak a ted na ten kámen! *ukážu ale nic se mu nestalo* Větší sílu dotoho dejte.*řeknu a něco e vidět ale ne moc* Ještě! *zase něco de vidět ale ne uplně* DOTOHO! *zařvu a kámen se rozbije* Upss...promin kamínku...*xD omluvím se a pochválím své pokémony* Tak a ted je čas na schovku!!!! *pokémoni kívnou a já pikám* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 už duuuuuuu! *řeknu a najdu Flame v keři a dlouho mi trvá než najdu Ember na stromě-jak se tam dostala??? XD* Vraťte se! *řeknu a odejdu*

ps: tohle jsem psala podruhý protože to první jsme omylem smazala XD

4 Nikia Nikia | 24. června 2014 v 18:40 | Reagovat

[3]:Ju ono je to tak krátký? Když jsme to psala ak to vypadalo jinak XD

5 Marry Marry | 24. června 2014 v 21:00 | Reagovat

[3]: Flame 4% lásky a 1,5 levelu a Ember 4% Lásky + 1 level

6 drak drak | 25. června 2014 v 13:15 | Reagovat

chimchar

procvičení útoků a účast v zápasové soutěži :D

Dneska jsem ze školy přišel hodně brzo a hned jsem vyrazil za svým Chimym.  Došli jsme až na malou louku před zimním stadionem. Je to tady sice trochu malé ale to nám postačí. Na našem prvním utoku procvičíme všechny útoky co už spolu umíme. Tak ukázal jsem na vysokou ttrávu a řekl jsem. Škrábavý útok. Chimchar na trávu skočil a pořádně ji zkrátil. Tak to bylo docela jednodoché řekl jsem a podal jsem chimymu seschlou větev. Znovu škrábavý útok. Chymi kývl a znovu se dobře poradil se schlým polenem jako z dlouhou trávu. Výborně chymi a ted skusíme ale pak jsem přestal mluvit. Děje se něco zeptal jsem se chymyho který se tvářil nechápavě. Chimchar chim ( co znamená výborně, trenére ). Tak zaprvé usmál jsem se neříkej mi trenére ale Draku tot jméno mé a za druhé. Výborně znamená jako že jsem tě pochválil je to lepší než dobře chápeš. Děkuji usmál se Chymi který byl pochvalou potěšen. Pak čekal co má rozškrábat svými drápy. Tak vidíš ukázal jsem mu větev, Větev jsem už znířil zasmál se chymy. Toto je ale normální větev je o dost tvrdší než seschlá větev. Aha promin trenér-draku dořekl a rozškrábal větev. Tato větev byla tvrdší a Chymimu dalo trochu práci větev poškrábat ale pak větev rupla. Chymi zatleskal svýma rukama. Tak a ted poslední bod našeho tréninku ukázal jsem na velký kámen tentokrát kámen nezničíš ale skus tam zanechat aspoň rýhy. Chimy to skusil ale zanechal tam opravdu malé rýhy. Ty jsi opravdu nemo ( ale pak jsem se slovy zastavil a řekl jsem ) Chymi to nevadí vím jak tvoje drápy obrousit řekl jsem a mrkl jsem oknem. Chimy zase svůj smutný výraz nahradil štasným a běžel ke mně. Tak tři se svými drápi o ten kámen. Chymi nepochopil proč to dělá ale pak to skusil. Tak tři se tak 10 minut řekl jsem a na chvíli jsem odešel. 10 minut uběhlo a já se vrátil se zmrzlinou k chimcharovi. Ten už přesně třel svými drápi o kámen 10 minut ale pak se rozbrečel. Chim char chim archim ( nikdy se ze mně nestane skvělý pokémon ). A udeřil svými drápy do kamene. Drápy kamenem úplně sjeli a kámen se rozdělil o dvě půlky. Chimchar se překvapeně podíval na rozpůlený kámen a pak na mě. Tvoje drápy byli pomocí kameni broušeni a drápy byli hodně ostré a kámen rozpůlil. Chimchar to pochopil a za chvíli snědl svou zmrzlinu. Pak jsme šli domů kolem zimního stadionu ale tam bylo něco co upoutalo chimcharovu pozornost. Byl to plakát a na něm byl pohár který držel nějaký chimchar. Co to je zeptal se mně chimchar. To je zápasové soutěž která se koná za půl hodiny. Zůčastníme se jí prosím prosím. Dobře. Jo zařval chimchar. Pak jsme se šli přihlásit.

                                                                            o 30 minut později

Byli jsme přihlášeni a do místnosti přišel nějaká pán. Výtejte na zápasové soutěži který se koná a výherce vyhraje pohár který údajně zlepšuje pokémoní výsledky. A ted sem přicházejí naši trenéři. Ze stejných dveřích vystoupili trenéři který se zdáli na oko stejný ale jeden nebyl. Jeden měl na hlavě chimchara. Byl jsem to já. A ted uvidíte kdo s kým bude zápasit. Na obrazovce bylo kdo bude s kým zápasit. První jsem byl já a měl jsem zápasit s nějakým trenérem s černými vlasi. Byli jsme asi ve stejném věku. Představuje mě vám Gilla trenéra který pochází až z dalekého Kanto. A na druhé straně je trenér začátečník který pochází z našeho Sinna. Draka. Dav začal jásat. Připrav se na nářez zařval Gill a z kapsy si vzal pokéball. Tertwigu použij úponkový útok. Tertwig vyvolal dva obrovské a silné úponky které mířely k chymimu. Chymi se na mně rozpačitě podíval. Rychle ty úponky jsou velké a tlusté tak na ně skoč. Chimchar poslechl a  vyskočil na úponky. Gilla to překvapilo i Tertwiga. Rozhodčí řekl zkušeného tertwiga to muselo určitě překvapit. Rychle aby Tertwig tě neshodil požil Lstivý pohled. Chimchar poslechl a zmátl ho. A ted rychle škrábavý útok. Chimchar běžel na úponcích až k tertwigově hlavě kterou pořádně škrábal. Tertwig není schopen zápasu vítězí Drak a jeho chimchar. Oba dva jsme byli strašně štasní. Pak jsme sledovali další zápasy a ted je druhé kola. Ted budu zápasit s dívkou jménem Anou která má piuplapa. piuplap začal a použil vodní pumpu. Chymi se ledabile vyhl a lstivým pohledem piuplapa zmátl. Pak použil na něj škrábavý utok. Piuplap se vyčerpáním vstal a použil vodní pumpu a chimchar pořádně odletěl. Chymi jsi v pořádku. Chymi kývl ale vodní pumpa mu moc neublížila. Jak to zeptal jsem se. To je tím bazénem tak nám to bylo trochu užitečné řekl jsem a usmál jsem se a Chymi také. Pak jsem začal soupeřit s chimcharem. Ten uměl ale plamenomet a celý stadion byl naplněn kouřem. Pak asi za deset minut prach zmizel a vystoupil můj chymi. Byli jsme strašně rádi a převzali jsme pohár. Z poháru vystoupilo velké červené světlo které mířilo na chimchara. Pak jsme šli domů ale jestli ta legenda byla pravdivá to bylo tajemství.

7 Marry Marry | 25. června 2014 v 13:29 | Reagovat

[6]: Chimchar dostává 2 levely a 4% Lásky k tobě.

8 Max Max | 25. června 2014 v 16:50 | Reagovat

,, Torchic, pojď ven, dnes si trošku protrénujeme tvúj útok. Začneme na těch nejlehčích terčích, takže použij Škrábavý útok na tohohle molitanového panáka," řeknu a ukážu na panáka, který stojí jen  kousek od nás. Torchic použije Škrábavý útok a panáka naprosto rozcupuje. ,, To se ti moc povedlo Torchic. Teď použij Škrábavý útok na ten ztrouchnivělý strom." Když Torchic použila útok strom se zakymácel a potom spadl k zemi. ,, To bylo bezvadné Torchic. A teď se přesuneme na jeden z nějtěžších terčů a to na už hodně vzrostlý a statný strom. Souhlasíš?" Torchic vesele vyskočila na souhlas. ,, Tak fajn. POužij Škrábavý útok na tamten veliký dub." Torchic použila Škrábavý útok a strom hodně nalomila. ,, To bylo super a teď ještě jednou Škrábavý útok." Když Torchic použila znovu Škrábavý útok, strom spadl na zem. ,, Byla jsi perfektní Torchic. A teď si odpočiň, dnes jsi se moc snažila a bylo to vážně moc dobré." Vyndala jsem pokéball a povolala jsem Torchic do pokéballu.

9 Marry Marry | 25. června 2014 v 18:01 | Reagovat

[8]: 1 level 3 lásky

10 Madie Madie | 28. června 2014 v 12:14 | Reagovat

Zápasový trénink

Došla jsem na louku. Tady je pěkné místo na trénink, pomyslela jsem si. ,Tak vážení, pojďte ven!, Přede mnou se objevila Turtwig, Buizel, Kirlia a Larvitar. ,Tak si dáme zápasový trénink., Koukli se na mně. ,To je takový zápas akorát v takové verzi tréninku., Pořád nechápali. ,Tak například bude souboj mezi Turtwig a Buizelem. Turtwig bude stát u stromu s ořechy a já řeknu: Buizele železný ocas na tu větev! Buizel to udělá a na Turtwig spadnou ty ořechy ze stromu. Tak Buizel zneškodnil soupeře a zároveň mi ukázal, jak silný má ocas. Tak chápem?, Konečně pochopili. ,Tak budou 3 kola. První bude Turtwig s Larvitarem a potom bude Buizel s Kirliou. Kdo vyhraje, postupuje do finále. Jdem na to! A teď Turtwig bude bojovat sama za sebe., Turtwig kývla. ,Fajn, začínáme! Larvitare hrabavý útok!, Larvitar se zahrabal a Turtwig se rozhlížela odkud vyskočí. ,Dvojitý útok!, Na Turtwig vyskočilo 10 Larvitarů a všichni do ní narazili. Turtwig už nebyla schopna boje. ,Jsi v pořádku? Běž si odpočinout., řekla jsem. Turtwig se běžela posadit. ,Dobrá práce Larvitare. Běž si taky odpočinout. Teď budu bojovat s Kirliou., Přede mě se postavila Kirlia a proti ní Buizel. ,Začni Buizele!, Buizel použil železný ocas. ,Kirlio teleportaci!, Kirlia se teleportovala za Buizela. ,A teď zmatení!, Kirlia zmátla Buizela a ten se začal motat. ,Zakonči to psychickým paprskem!, Kirlia vypálila fakt mocný paprsek a odrovnala Buizela. ,Super! Larvitare teď budeš bojovat proti Kirlie. Já budu bojovat zase s ní., Larvitar kývl a použil dvojitý útok. ,Kirlio taky dvojitý útok! A hned za ním temnou kouli!, Spousta Kirlií udělala temnou kouli a tak zneškodnili všechny dvojníky a zasáhli Larvitara. Ten ale ještě stojí a použil hrabavý útok. ,Psychický útok na tu větev a až se objeví tak ho tou větví přetáhni!, Kirlia ulomila tu větev a skutečně ho přetáhla přes záda! Ale on se ještě držel. ,Zakonči to temnou koulí!, Ta už Larvitara odrovnala. ,Bude z tebe silná Gardevoir! Všichni jste si vedli skvěle! Sladká odměna vás nemine!,

11 Marry Marry | 28. června 2014 v 17:27 | Reagovat

[10]: Turtwig 1,5 levely a 3% Lásky,Buizel 1 Level a 2% Lásky, Kirlia 2,5 levely a 4% Lásky,Larvitar 1,5 levely a 3% lásky

12 Daky Daky | 29. června 2014 v 21:34 | Reagovat

Leaf (Snivy)
Procvičení útoku :D (Je to starší trénink jelikož nemám tolik času xD)
Přišla jsem k velké ceduli. Leaf mi seděl na rameni, ale ani on sám nevypadal, že se na trénink nějak moc těší. Když jsme došli na velikou louku usmála jsem se a postavila Leafa na zem. "Takže Kámo dneska to nebude nic co by tě mělo vyděsit. Chci jenom vědět jak moc ovládáš útoky co umíš. Pak si možná procvičíme i rychlost a přesnost." Leaf nejistě kývnul. "Fajn, podle pokedexu umíš Nárazový útok a Rychlý útok. Což jsou podle mě útoky tak akorát," Leafe se na mě díval a čekal co ze mě zase chytrýho vypadne. "Zkusíme si prvně nárazový útok. Je to útok, který umí skoro všichni pokemoni. Kromě pár vyjímek, tak by jsi ho měl umět dokonale," usmála jsem se. Leaf přikývnul. "Zkusíme to prvně na něčem co není tak tvrdé," vytáhnula jsem z batohu jeden nafukovací míček. "To by mělo stačit. Velké to je a měkké, teoreticky by se ti nemělo nic stát. Prakticky... No to zjistíme," Leaf přikývnul podíval se a čekal na signál. Pořád se, ale tvářil dost nejistě, chvílemi se mi i zdálo, že zvažuje co nejrychleji odsud zdrhnout a nechat mě tu dělat ze sebe blbce. "Leafe zkusíme to?" zeptala jsem se. Leaf chvíli váhal, ale pak kývnul. "Tak dobře. Zkus se rozeběhnout a trefit ten velký míč," Leaf se na chvíli zarazil, pak nakonec vyrazil, ale i když mu trvalo tak dlouho vyrazit i tak ten velký míč minul. Zastavil se. Zamteně se na mě podíval. "No to já ne, hele. Ten míč se ani nehnul ty jsi minul," Leaf se na mě znova kouknul. I když se snažil tvářit udiveně pořád se mu v očích dal vyčíst ten vystrašený výraz. "Zkus to znova. A trochu si věř si velký silný Snivy," Ale ani moje povzbuzení nepomohlo. Leaf se znova netrefil a já jsem z toho začínala být unavená. "ale no tak nic se ti nestane. Neboj," Leaf se pořád netvářil tak, že by té kouly věřil, ale na potřetí se trefil i když slabě, ale aspoň něco se stalo. "Tak první část jsem zplnili. Trefil jsi se do toho míče a teď chci, aby ses trefil znova, ale větší silou," Leaf se znova rozevěhnul a trefil se do míče sice s větší silou, ale ani tentokrát ho nedokázal posunout. "Leafe to je tak..." zamyslím se a potom dodám. "Slabí. Promiň, ale člověk by čekal, že ten útok bude umět dobře. Prosím tě v čem je problém?" Leafe nasměruje pohled k zemi. "Neboj... Musíš si jenom věřit. Každý je jedinečný a i ty. I když si to nemyslíš. Pro mě jsi," Leaf se na mě nechápavě podívá. "Přemýšlej. Jsi Můj první pokemon máš pro mě význam, kde bych bez tebe byla?" zeptala jsem se ho. Leaf už se na mě podíval trochu srozumitelněji. "Výborně. Tak to zkus znova a dej do toho srdce," Leaf se otočil proti míči. Roezběhnul se a ze všech sil do něj narazil. Míč se začal kutálet po louce. "Tak dobře Leafe. Tohle se ti povedlo, ale ještě to chce jednu věc. Zkus teď použít ten nárazový útok do toho stromu," Leaf se na mě podíval a potom zakýval hlavou na nesouhlas. "V klidu nic se ti nestane jde o důvěru," Leaf se rozeběhnul, narazil do stromu. Strom se jenom zakymácel a to díky silnějšímu větru. "Leafe stalo se ti něco?" zeptám se zatím co vyfukuji obří míč co nám posloužil docela dobře. Leaf zakýval, že ne. "Tak dobře ještě jednou," tentokrát Leaf narazil do stromu trochu sebejistě, což se později ukázalo na výsledku. Strom se zakýmacel, i když nefoukal vítr. "Dobře. Nemusíš se bát nejde mi o to schodit ten strom. Jenom chci, aby na něm bylo vidět něco co jsi zbůsobil ty," zamyslela jem se. "Tak co třeba zkus mi strefit támhle tu větev," Na stromě vysela jednu větev. Byla značně nalomená a nízko nad zemí. Pro Leafa dokonalí cíl. Leaf se odrazil v plné rychlosti od země, dopadnul na druou stranu. Chvíli to vypadalo, že se větve ani nedotknul, ale jak sebejistě dopadnul na zem došlo mi, že asi ano. Větev se najednou od stromu odlomil a padnula vedle Leafa. Ten se jenom trochu usmál. "Tak dobře. A teď si procvičíme rychlí útok zároveň s úhyby. Jelikož se bojím, že dojde k setejnému problému jako při nárazovém uděláme to tak, že se budu snažit tě dostat klackem, ale jenom slabě.  A tvůj účel bude pomocí rychlého útoku se tomu vyhnout. Můžeš dělat cokoliv. Běhat kolem mne, skákat naoru přeskokovat, rychle uhýbat skrčovat se a utíkat do strany. No je toho hodně," Leaf kývnul. "Tak já začnu. Připrav se teď!" klackem jsem opatrně bouchla do sněhu. Leaf se připravil a čekal. Prvně jsem klackem švihnula do prava. Tomu se leaf přikrčil, odeběhnul na druhou stranu. Pak jsem šla zase do leva. I když jsem si myslela, že se Leaf skrčí. Neskrčil se, ale vyskočil a zkusil do mě nrazit, ale moc pomalu se ke mě blížil. uskočila jsem a znova po něm švihnula klackem. Leaf se skrčil a čekal co bude. Vyjela jsem klackem nahoru a potom rychle dolu. Leaf toho využil a rozeběhnul se proti mě. Klacek byl docela dost hluboko ve hlíně a tak mi trvalo, než jsem mu uhnula, ale ani tak se mi to nepovedlo. Leaf do mě narazil a skro mě srazil. Povedlo se mi proti němu dát klacek, ale i ten odrazil díky rychlému útoku. Začínal zrychlovat. Usmála jsem se nad jeho pokrokem, ale pořád jsem po něm chtěla, aby ještě zrychlil. Leaf znova využil mé nepozornosti a narazil do mě. Já se trochu překulila dozadu, ale že bych něco cítila to ne. "Leafe jde ti to dobře," Leaf se na mě podíval. Chvíli vypadal natěšeně, a že ho to baví, ale pak se mu výraz zase změnil na toho ustrašeného malého pokemona. "Leaf no tak kde je tvoje odhodlání?" zeptala jsem se. Leaf se na mě jenom smutně podíval. "Ještě jednou a pořádně zkus narazit do toho stromu. To bude asi poslední část tohoto tréniku." usměju se a Leaf se okamžitě pustí do narážení do stromu. Rychlí útok mu šel lépe než nárazový a to mě docela dost potěšilo. "Leafe," Leaf přestal narážet do stromu. "Výborně kámo," řekla jsem mu. "Tak a teď je na čase si odpočnout," vytáhla jsem pokeball a vrátila Leafa do pokeballu.

13 Snivy Snivy | 29. června 2014 v 21:41 | Reagovat

[12]: Snivy +4 levely a 6% Lásky...
Jo a neumím rychlý útok :D Ale přidám mu ho :D :)

14 Daky Daky | 30. června 2014 v 9:26 | Reagovat

Leaf (Snivy)
Procvičení útoku zápasem :D
Přišla jsem na trénikové pole.  "Ahoj. Leafe. Docela dost jsem netrénovali. No přemýšlela jsem jak si procvičit tvoje útoky. Ano zase a přišla jsem na to, žebychom si dali zápas..." řekla jsem potichu. Leaf se na mě zděšeně podíval. "Ne ne.. Neboj. Stačí když mi budeš věřit. V klidu budou to divocí pokemoni a většinou budeš ve výhodě typu. Tím nechci říct, že bych tě posílala proti no třeba Tepigovi. To ne. Většinou to budou kamenné typy," Leaf se na mě pořád zděšeně díval. "a když se budeš řídit mými pokyny tak se ti nic stát nemůže, no skoro," Leaf se na mě pořád díval tak nedůvěřivě. "Tak co jdeme na to?" zeptala jsem se. Leaf nejistě přikývnul. "Nezapomeň, nebujuješ pro někoho jiné než pro sebe a pro mě," Leaf pevně sevřel ruce v pěsti, ale netvářil se zase moc dobře. "Tak jo jdeme na to. Takže Sever je támhle tak kamenné budou tam kde je chladno," Leaf se na mě zmateně podíval. Zatím co já si mlela svojí o tom že vítr vane tam i když vál opačný směrem. "No prostě pujdeme," Pochopila jsem z toho když se Leaf vydal směrem, který sám uznal za vhodný. Za chvíli jsem nenarazili na nic. "No takže víš co prvně se procvičíme proti stromu a pak třeba až po tom. No po tom divném. No prostě něákem pokemonovi." Leaf se na mě celý den divně díl a teď ještě divněji. "Leafe. Tak zkus úponkový bič," Leaf vystrčil úponky ven ze svého límečku. Úponky zamířili na strom a dvakrát ho slabě šihnuli. "Ale Leafe. To musíš silněji vlož do toho srdce. To dáš," Leaf se znova nadechnul a ze všech sil udeřil úponky do stromu. Na stromě se objevili malé škrábance. Připomínající drápy něíkeho malého hladavce. Byl to docela pokrok. "Tak ještě jednou," řekl jsem. Leaf se nadechnul a ze všech sil udeřil. Něáká změna se na objevila jenom zvýraznil škrábance na stromě. mě to teda jako pokrok nepřišlo, ale Leaf se šťasně usmál a tak jsem mu úsměv oplatila. Nebudu ho brát o iluze, když se mu to líbí. "Tak a teď zkus náraz," Leaf trochu přešlápnul, ale pak se odhodlal a ze všech sil udeřil do stromu. strom se zachvěl a vedele Leafa spadla Šiška, Leaf zděšeně uskočil, ale pak se k Šišce přyblížil a hodil jí po mě. Chytila jsem se jí a usmála se. "Mám nápad. Já hodím šišku a ty mi jí chytneš pomocí úponků." řekla jsem a hodila jednu z šišek proti stromu. Než si to leaf uvědomil vystřelil úponky, které omotali šišku a přitáhli jí k Leafovi kde jí vzal do ruky a podal mi jí. "Tak to je ono," usmála jsem se. "Takže a teď je čas na ten zápas," Leaf se už méně zděšeně na mě podíval. I když byl docela dost vystrašenéa a no asi tušíš až za ušima. Za pár hodin jsem nalezli Onixe. Do toho jsem Leafa nechtěla pouštět a tak jsem mu vyhla a pak jsem našli Dquirtla. "Tak to toho by jsi mohl dát," usmála jsme a pokynula Leafovi aby vyrazil nárazovým útokem. Leaf se zdráhal. "Využijeme momentu překvapení," naznačila jsem mu. To už Leaf utíkal. Oběhnul strom a zezadu narazil do Sqirtla ten se jenom trochu posunul. Okamžitě začal do Leafa rýt svými drápy. "LEafe odraž ho úponkovým bičem," Leaf se zdráhal a tak schytal jeden škrábanec. Squirtel se napřahoval na další. "Leafe uskoč," řekla jsem znova v klidu. Jelikož šlo jenom o tréning. Nebylo potřeba ne něj řvát a znervózňovaT HO. i když já jsem měla nervy hodně nahoře. Leaf nakonec uskočil. "Tak a teď úponkový bič," Leaf se odrazil od země a zčal švihat, ale bohužel Squirtel byl zasažen jenom jednou a to jenom náhodou. Sice mu to nic moc neudělalo, ale byl to útok výhodného typu. Squirtle se proti nám roezběhnul nárazovým útokem. "Leafe odraž ho úponkovým bičem," Leaf už neváhal a podseknul mu nohy. Squirtel se postavil a sarzil Leafa. "Leafe zakonči to omotej ho a odht ho," Ale squirtel se nám vymanil a znova udeřil. Leaf se vzpomatoval a pokračoval v tom co udělal a ze všech sil odhodil Sqirtla, který nebyl schopný zápasu, "Výborně!" vykskočila jsem a obejmula LEafa. "Tak si odpočni," usmála jsem se a vrátila Leafa do pokeballu.

15 Marry Marry | 30. června 2014 v 17:42 | Reagovat

[14]: Snivy 2,5 levelu a 4% lásky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama